Zahájení školního roku 2018/2019

Začátek školního roku je vždy slavnostním okamžikem

Nový školní rok jsme zahájili 3. září společným setkáním všech žáků, pedagogů, rodičů a hostů v tělocvičně. Tento den byl zcela výjimečný pro naše nejmenší školáky, žáky 1. ročníku, kteří byli princeznami slavnostně pasováni na žáky školy a ozdobeni šerpou. Na tvářích prvňáčků bylo patrné velké očekávání a věřím, že si tohoto okamžiku užili a měli radost z Živé abecedy i ostatních dárečků.

Zahájení školního roku proběhlo za přítomnosti hostů - starosty obce Ing. Radka Chmely, předsedkyně školské rady paní Markéty Gajduškové, člena školské rady za zřizovatele Ing. Ondřeje Bílka, Ph.D a pana faráře P. Martina Vévody.

Zástupci ZUŠ Morava, pan Jiří Severin a paní učitelka výtvarného oboru Renata Ambrůzová, předali ceny a diplomy žákům, kteří byli oceněni na mezinárodní výtvarné výstavě Lidice 2018.

Přála bych si, aby se celý školní rok nesl ve stejném radostném duchu jako tento první školní den.