Naše fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie z aktuálního dění školy. Přidáváme fotky ze školních akcí, projektů i z běžných školních dní.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

Záložka do knihy spojuje školy 2018

Záložka do knihy spojuje školy                         

Naše škola se i v letošním školním roce zapojila do projektu Záložka do knihy spojuje školy, který organizuje Knihovna Jiřího Mahena v Brně a Slovenská pedagogická knižnica u příležitosti Mezinárodního měsíce školních knihoven.

Cílem česko-slovenského projektu je podpora čtenářství u žáků prostřednictvím výměny záložek do knih.

Naši žáci vytvoří v průběhu měsíce října záložky v rámci praktických činností a výtvarné výchovy na téma Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice a tyto záložky si pak vzájemně vymění se žáky ze Základní školy Fiľakovo, Banskobystrický kraj, na Slovensku.