Naše fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie z aktuálního dění školy. Přidáváme fotky ze školních akcí, projektů i z běžných školních dní.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

Lampiony opět rozzářily obec

Teplý podzimní podvečer v pátek 26. října se stal hezkou kulisou ke konání již tradičního lampionového průvodu, kterého se zúčastnili děti a občané nejen z Velkého Ořechova, ale také z okolních vesnic.

Před průvodem byl připraven na nádvoří školy doprovodný program. Děti si zde mohly vyzkoušet spoustu netradičních her - prolézání pavučinou, hod kaštanů do papírové dýně, tvoření lucerniček, chytání jablíček ve vodní lázni a spoustu dalšího. Nechyběla ani sladká odměna či svítící náramek. Na organizaci doprovodného programu se podílel žákovský parlament naší školy.

Vesnici rozblikala světýlka z lampionů různých tvarů, barev, motivů. Všichni účastnici se mohli zaposlouchat do pohádkových písní, které je provázely po celou dobu průvodu.

Celá akce byla ukončena v areálu TJ Sokol, kde na hosty čekala ohňová show skupiny FUERZA DEL FUEGO. Jejich vystoupení bylo tečkou za celým příjemným večerem. Nechybělo ani občerstvení v podobě lahodného čaje, špekáčku.