Pozvánka Úřadu práce ve Zlíně na informační schůzku k volbě povolání

Vážení rodiče,

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Krajské pobočky ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 8. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. Osmáci k nám na Úřad práce ve Zlíně nyní chodí na skupinové poradenství pod názvem Hledám povolání, které se pro mě hodí a řada z nich se ještě nerozhodla, co dál. Jako rodiče jistě budete se svými dětmi mluvit o budoucím studiu na střední škole a následné představě o jejich kariéře. Doufáme, že námi poskytnuté informace ke konečnému rozhodnutí také částečně přispějí.

Termín informační schůzky na ÚP ve Zlíně: 13. 6. 2018 – 15.30 – 17.30 hodin

Pokud máte o informační schůzku zájem, uvítáme, když nám tuto informací sdělíte mailem, případně telefonicky (kontakt uveden níže) co nejdříve.Kapacita informačního a poradenského střediska je 60 míst.

Adresa konání:

ÚP ČR – KrP ve Zlíně