Soutěže a olympiády

2017/2018

 

9. 4. 2018 Geologická olympiáda

4. místo - krajské kolo

 

26. 3. 2018 Recitační soutěž

Okresní kolo

 

24. 3. 2018 Trnečka

Okresní kolo - 1. místa a 3. místo

 

16. 3. 2018 Matematický klokan

Matematický klokan 2018

 

8. 3. 2018 Trnečka

Školní kolo

 

7. 3. 2018 Recitační soutěž

Okrskové kolo

 

5. 3. 2018 Badminton

2. místo - okresní kolo

 

16. 2. 2018 Recitační soutěž - školní kolo

1. stupeň

2. stupeň

 

14. 2. 2018 Olympiáda v anglickém jazyce

4. místo - okresní kolo

 

13. 2. 2018 T-profi

2. místo - krajské kolo

 

31. 1. 2018 Recyklohraní - úkol "Krok za krokem"

1. místo za nejlepší fotoreportáž ve Zlínském kraji

 

10. 1. 2018 Turnaj ve florbalu

Okrskový turnaj

 

14. 12. 2017 Astronomická olympiáda

Školní kolo

 

22. 11. 2017 Zlínský Vorvaň

1. místo

 

6. - 15. 11. 2017 Bobřík informatiky

Celostátní online soutěž

 

Soutěž ZUŠ

Celorepubliková soutěž - stříbrné pásmo a čestné uznání

 

3. 11. 2017 Logická olympiáda

Krajské kolo

 

2. 11. 2017 Florbal

Okrskový turnaj

 

11. 10. 2017 Přírodovědný klokan

Školní kolo

 

6. 10. 2017 Minikopaná

Okrskový turnaj

 

27. 9. 2017 Trnavský vrch

5. místo - okresní přebor v přespolním běhu

 

14. 9. 2017 Republikové finále 4. tříd v plavání 

Bojuj o pohár ministryně školství

Zpráva z celorepublikového finále v plavání základních škol

 

2016/2017

 

20. 4. 2017 Biologická olympiáda - okresní kolo

Biologická olympiáda - okresní kolo

 

25. 3. 2017 Okresní kolo pěvěcké soutěže Trnečka

Velký úspěch a postup do regionálního kola...

 

20. 3. 2017 Recitační soutěž - okresní kolo

Okresní kolo v Napajedlích

 

17. 3. 2017 Matematický klokan

Matematický klokan 2017

 

1. 3. 2017 Recitační soutěž - okrskové kolo

Okrskové kolo v Malenovicích

 

24. 2. 2017 Trnečka - školní kolo

Vyhodnocení pěvěcké soutěže Trnečka

 

13. 2. 2017 Pangea

Mezinárodní matematická soutěž

 

9. a 21. 2. 2017 Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

Školní kolo recitační soutěže na 1. stupni

 

1. 2. 2017 Biologická olympiáda - školní kolo

Biologická olympiáda

 

1. 2. 2017 Mladý ekonom

Mladý ekonom 2017

 

1. 2. 2017 Olympiáda z jazyka českého

Okresní a školní kolo

 

30. 1. 2017 Hledání - literární soutěž

Hledání

 

25. 11. 2016 Náboj junior

Náboj junior - mezinárodní matematicko-fyzikální soutěž

 

21. 11. 2016 Dějepisná olympiáda

Dějepisná olympiáda - školní kolo

 

14. 11. 2016 Okrskové kolo ve florbalu

Okrskové kolo ve florbalu - mladší žáci - Napajedla

 

 

7. - 11. 11. 2016 Bobřík informatiky

Bobřík informatiky 2016

 

10. 11. 2016 Zlínský vorvaň

Zlínský vorvaň 2016

 

30. 10. 2016 Výfuk - fyzikální soutěž Univerzity Karlovy

3. místo - Markéta Mastešová

 

11. 10. 2016 Soutěžní den Integrovaného záchranného systému 

Soutěžní den IZS v Popovicích 3. místo - 8. třída

 

12. 10. 2016 Přírodovědný klokan

Přírodovědný klokan 2016

 

5. 10. 2016 Trnavský vrch

Okresní přebor v přespolním běhu

 

 

Zobrazeno: 7651