Poděkování – Batůžkový projekt

Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili do Batůžkového projektu mezinárodní organizace MARYS MEALS, která se snaží konkrétní pomocí řešit otázku hladu dětí ve světě. Příležitost školu navštěvovat znamená pro ně nejen získat vzdělání, ale také jistotu každodenního nasycení a tím i otázku přežití v nuzných podmínkách.
Děti z jednotlivých tříd ochotně přinášely sešity, psací potřeby, základní oblečení a hygienické potřeby do batohů a aktovek, ze kterých již vyrostly. Celkový počet nasbíraných a naplněných aktovek je 42, což je úctyhodný výsledek a ještě jednou všem patří veliké poděkování! 

Odměnou za prokázanou pomoc mají žáci na památku odznak organizace Mary´s Meal´s a nálepky, ale také zážitek a vědomí, že díky nim se dětem v africkém Malawi dostane dárek, který je často jejich prvním a posledním dárkem v životě.
Škola + jídlo = naděje a to platí v tomto projektu stoprocentně!!!

Více informací o této dobrovolnické organizaci najdete na: https://www.marysmeals.cz/.

Mgr. Hana Prouzová Kuželová

Příbuzné příspěvky