Exkurze na SPŠOA – Uh. Brod

Dne 16. 10. 2018 navštívili naši žáci 9. třídy společně se žáky ze Základní školy a Mateřské školy Prakšice Střední průmyslovou školu a obchodní akademii Uherský Brod. S možnostmi, které jim škola nabízí pro další studium, žáky seznámil zástupce ředitele pan Ing. Petr Matěk. S panem Ing. Pavlem Ondrou žáci prošli učebny a dílny školy, v nichž nahlédli do probíhajících vyučovacích hodin a mohli se sami zeptat na věci, které by je pro budoucí studium zajímaly.

Na závěr si prohlédli také Hi – tech centrum a odpočinuli si v 3D kinu. Plni nových zkušeností se vraceli zpět do školy. Věřím, že někomu z nich jistě tato exkurze pomohla při nelehkém rozhodování, kterou střední školu si vybrat. Technické obory mají pro všechny do budoucna velkou perspektivu.

Mgr. Lenka Juráková

Příbuzné příspěvky