T-Mobile Olympijský běh

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost. Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru.

Naše škola se v letošním roce již podruhé zapojila do projektu „T-Mobile olympijský běh,“ který byl kvůli koronavirové pandemii přeložen z červnového termínu na 8. září. Do tohoto běhu se zapojilo všech devět ročníků.

Žáci prvního a druhého ročníku běželi 60 m a žáci třetího až pátého ročníku si zaběhli 500 m.

Žáci druhého stupně vyrazili do terénu a uběhli si krásných 1000 m. Každý závodník obdržel medaili a diplom na památku. Počasí nám přálo, celý den svítilo sluníčko.

Zároveň tím všichni běžci splnili první disciplínu Sazka olympijského víceboje.

Už se těšíme na další ročník.

Vítězové

Ročník

Dívky

Chlapci

1.

Pilková Laura

Hnilica Michal

2.

Pavlíková Petra

Greguš Šimon

3.

Ondrůšková Nikol

Svízela Antonín

4.

Taylor Victoria

Novosád Filip

5.

Kadlčíková Sofie

Kašpárek Matyáš

6. + 7.

Manová Ema

Mikel Patrik

8. + 9.

Drábečková Sára

Mikel David + Voldřich Patrik

Příbuzné příspěvky