Aktivity školy

2019/2020

Den s Policií ČR

Den s Policií ČR - 6. 9. 2019 - 2. a 3. ročník

 

2018/2019

Moravský kras

Výlet 3. - 5. třída - 24. 6. 2019

 

Společné loučení se školním rokem 2018/2019

Odpoledne s myslivci - 21. 6. 2019

 

Výlet za odměnu pro 5. třídu 

Galaxie Zlín - 19. 6. 2019

 

Slavnostní vyřazování žáků 9. třídy

Slavnostní program 18. 6. 2019

 

Branný den

Branný den - 31. 5. 2019

 

Filmový festival

Workshop - optika a návštěva festivalu

 

Soutěžní den IZS Popovice 2019

22. 5. - Soutěžní den IZS - žáci 8. třídy

 

Exkurze Hi-tech na SPŠOA Uh. Brod

22. 5. - exkurze pro 5. třídu

 

Poznávací zájezd Londýn

6. - 10. 5. - poznávací zájezd Londýn

 

Sportovně - preventivní zážitkový program v Laser Game aréně Zlín

7. 5. - sportovně - preventivní program - 6. třída

 

"Evropa čte - čtěte s námi"

29. 4. - 3. 5. - aktivity podporující čtenářskou gramotnost dětí

 

Dopravní výchova - 4. třída

26. 4. - dopravní výchova na dopravním hřišti v Malenovicích

 

Beseda s pilotem Armády ČR

24. 4. - beseda pro 7. - 9. třídu 

 

Koncert Pavla Nováka a knihovna Uh. Brod

24. 4. - 3. třída - návštěva koncertu a knihovny v Uh. Brodě

 

Program "Hus, jak ho neznáte"

Program J. Hus - 4. a 7. třída - 10. 4. 2019

 

Návštěva na Úřadu práce Zlín

"Hledám povolání, které se pro mě hodí"

 

Návštěva předškoláčků v 1. ročníku

Návštěva předškoláčků - 3. 4. 2019

 

Den učitelů

Děti učí děti

 

Doprovodné opatření k projektu Mléko do škol

Ochutnávkové koše

 

Praktické dílny na SŠ COPT Uh. Brod

Praktické dílny - 13. 3. 2019

 

Veselé zoubky

Program Veselé zoubky - 1. třída

 

Poznávací exkurze do Osvětimi

22. 2. - Svědomí lidstva pro žáky 9. třídy

 

Preventivní program - Nebezpečí konzumace alkoholu

19. 2.2019 - "Než užiješ alkohol, užij rozum" - 7. třída

 

Preventivní program Hasík

Preventivní program Hasík - 2. a 6. třída

Návštěva hasičské stanice Zlín - 10. 4. 2019

 

Projekt Škola v pohybu

Škola v pohybu - 6. 2. 2019

 

Spolupráce s SOU Uh. Brod v rámci projetu IROP

31. 1. a 7. 2. 2019. - Výroba ptačího krmítka a keramické mozaiky

12. 2. 2019 - Tvarování běžného pečiva

 

Lyžařský výcvikový kurz 20. 1. - 25. 1. 2019 - Hynčice pod Sušinou

Hodnocení LVK

 

Vitamínový den v rámci projektu "Ovoce a zelenina do škol"

20. 12. - Vitamínový den

 

Advent, Vánoce

1. adventní setkání a návštěva Mikuláše

2. adventní setkání a program Čarovné Vánoce

3. adventní setkání a přednáška o Barmě a Vietnamu

4. adventní setkání

Tříkrálové setkání

 

Školní turnaj - Pišqworky

Třídní kolo soutěže - Pišqworky

 

Zájezd do Krakova

Předvánoční zájezd do Krakova

 

Česko-slovenský projekt Záložka do knihy spojuje školy

Diplom - Záložka do knihy spojuje školy

 

Výchovné koncerty - Filharmonie B. Martinů - Zlín

14. 11. - 1. a 2. třída

3. a 4. dubna - 8. a 9. třída

 

9. 11. - Zážitkový program na téma sociálně patologické jevy

Prevence sociálně patologických jevů na SPŠOA Uh. Brod

 

26. 10. - Projektový den na Gymnáziu J. A. Komenského Uh. Brod

Projektový den "Jeden den na gymnáziu"

 

25. 10. - Protidrogový vlak - REVOLUTION TRAIN 

Preventivní program žáků 7. třídy - Zlín

 

16. 10. - Exkurze žáků 9. třídy - SPŠOA Uh. Brod

Exkurze na SPŠOA Uh. Brod

 

9. 10. 2018 - Staleté kořeny

Dějepisný výukový program 

 

9. 10. 2018 - Spolupráce s MŠ

Návštěva žáků 1. třídy v MŠ

 

4. 10. 2018 - Dýňobraní

Dýňobraní v Garden Market Bílovice

 

1. - 10. - 5. 10. - Týden knihoven

1. 10. Návštěva Krajské knihovny

5. 10. Návštěva Krajské knihovny - 1. a 2. třída

Návštěva školní knihovny

Ranní čtení ve školním rozhlasu

 

1. 10. 2018 - Preventivní program o kyberšikaně

Kyberšikana - 6. třída

 

26. 9. 2018 - Trnavský vrch

Trnavský vrch - závody v přespolním běhu

 

26. 9. - Evropský den jazyků

Projektový den k Evropskému dni jazyků

 

14. 9. 2018 Environmentální vzdělávací program

Výukový program Tonda Obal na cestách

 

2017/2018

26. 4. 2018 Řemeslo má zlaté dno

Propagačně zábavná hra na SOU v Uherském Brodě

 

12. 4. 2018 Tajemství husích stop

Přednáška v 4. a 7. třídě

 

10. 4. 2018 Hasík

Preventivní program 6. třída

 

26. 2. - 2. 3. 2018 Prevence zubního kazu

Veselé zoubky

 

7. 3. 2018 Beseda v rámci medialní výchovy

Animovaný film s panem Cyrilem Podolským

 

31. 1. 2018 Vysvedčení a velký zážitek!

Vysvedčení

 

14. - 19. 1. 2018 Lyžařský výcvikový kurz

LVK 2018

 

5. 12. 2017 - 5. 1. 2018 Advent

Advent 2017

 

22. 11. 2017 Korunovační klenoty

Výstava korunovačních klenot ve Zlíně

 

16. 11. 2017 Trestní odpovědnost mládeže

Přednáška Policie České republiky Zlín

 

10. 11. 2017 Technický jarmark

Vzdělávací akce zaměřená na výběr budoucí střední školy

 

8. 11. 2017 Unie Kompas

Beseda v 8. třídě na téma šikana a vztahy ve třídě

 

3. 11. 2017 Logická olympiáda

Krajské kolo

 

17. 10. 2017 Mléčnou dráhou do mléčného baru

Projektový den v rámci soutěže Mléko a my 2017

 

5. 10. 2017 Beseda o kyberšikaně

Kyberšikana (6. ročník)

 

2. - 8. 10. 2017 Týden knihoven

Týden knihoven

 

29. 9. 2017 Podzimní tvoření

Projektový den

 

14. 9. 2017 Republikové finále 4. tříd v plavání 

Bojuj o pohár ministryně školství

Zpráva z celorepublikového finále v plavání základních škol

 

8. 9. 2017 Utkání Sledgehokejového klubu SHK LAAP Zlín

7. ročník mezinárodního turnaje ve sledgehokeji

Oficiální stránky klubu: http://www.sledgehokejzlin.cz/

 

2016/2017

21. 6. 2017 Školní výlet - 3.,4. a 5. ročník

Lednicko-valtický areál

 

14. 6. 2017 Školní výlet - 1. a 2. ročník

Zámek Milotice, konírna a výcvik dravců

 

1. 6. 2017 Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí 2017

 

1. 6. 2017 Beseda o cestování s Márovými

Španělsko a Portugalsko

 

26. 5. 2017 Uctění památky II. světové války

Historická vozidla II. světové války

 

12. 5. 2017 Školní turnaj ve florbalu

Školní turnaj ve florbalu

 

9. 5. 2017 Dopravní soutěž mladých cyklistů

Okresní kolo v Malenovicích

 

5. 5. 2017 Průkaz cyklisty 

Průkaz cyklisty ve 4. ročníku

 

26. - 30. 4. 2017 Mezinárodní projektové setkání v Assisi

Mezinárodní projektové setkání v Assisi

 

25. 4. 2017 Jan Hus 

Výukový program pro 4. a 5. ročník

 

20. 4. 2017 Biologická olympiáda - okresní kolo

Biologická olympiáda - okresní kolo

 

6. 4. 2017 "Zkus to zdravě"

Výukový program pro žáky 4. a 5. ročníku

Výukový program pro žáky 2. a 3. ročníku

 

5. 4. 2017 "Od masopustu do Velikonoc"

Beseda v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně

 

25. 3. 2017 Okresní kolo pěvěcké soutěže Trnečka

Velký úspěch a postup do regionálního kola...

 

23. 3. 2017 Návštěva školní knihovny

Návštěva školní knihovny 1. třídou

 

22. 3. 2017 Hasík

Preventivní program pro 2. a 6. třídu

 

22. 3. 2017 Návštěva předškoláků v 1. třídě

Návštěva předškoláků

 

20. 3. 2017 Recitační soutěž

Okresní kolo v Napajedlích

 

17. 3. 2017 Matematický Klokan

Matematický klokan 2017

 

16. 3. 2017 Příběhy žabky Kapky - život u vody

Výukový program pro 2. ročník

 

16. 3. 2017 Jak to chodí u mravenců

Výukový program pro 1. ročník

 

15. 3. 2017 Křížem krážem po Zemi

Výukový program pro 3. a 4. třídu

 

7. 3. 2017 Zkus to zdravě

Výukový program pro 1. třídu

 

1. 3. 2017 Recitační soutěž

Okrskové kolo v Malenovicích

 

21. 2. 2017 Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

 

13. 2. 2017 Pangea

Mezinárodní matematická soutěž

 

9. 2. 2017 Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže na 1. stupni

 

6. 2. 2017 Beseda k dopravní výchově

Beseda k dopravní výchově ve 3. a 4. ročníku

 

2. 2. 2017 "Než užiješ alkohol, užij svůj mozek"

Beseda o alkoholu pro 7. - 9. ročník

 

1. 2. 2017 Biologická olympiáda - školní kolo

Biologická olympiáda

 

1. 2. 2017 Mladý ekonom

Mladý ekonom 2017

 

1. 2. 2017 Olympiáda z jazyka českého

Okresní a školní kolo

31. 1. 2017 První vysvědčení 

Prváčci dostali své první vysvědčení

 

30. 1. 2017 Hledání - literární soutěž

Hledání

 

30. 1. 2017 Společné bobování a hry na sněhu s mateřskou školou

Společné bobování s MŠ

 

 

25. 1. 2017 Divadelní představení 

Jak uhlíř skoumal svěrák aneb televize věž uvádí - 2., 3. a 4. ročník

 

29. 11. 2016 - 3. 1. 2017 Adventní setkání

Advent 2016

 

13. 12. 2016 Beseda o kyberšikaně

Kyberšikana (6. ročník)

Fotografie1579.jpgFotografie1580.jpgFotografie1581.jpgFotografie1582.jpgFotografie1583.jpg

26. 11. 2016 Čtenářský klub Moudrá sova

Moudrá sova na 1. stupni

 

25. 11. 2016 Výchovný koncert

Hodnocenocení výchovného koncertu pro 6., 8. a 9. třídu

25. 11. 2016 Náboj junior

Náboj junior - mezinárodní matematicko-fyzikální soutěž

 

21. 11. 2016 Dějepisná olympiáda

Dějepisná olympiáda - školní kolo

 

23. 11. 2016 Beseda v Krajské knihovně a Muzeu jihovýchodní Moravy

Beseda v Krajské knihovně a Muzeu jihovýchodní Moravy - 4. třída

 

14. 11. 2016 Okrskové kolo ve florbalu

Okrskové kolo ve florbalu - mladší žáci - Napajedla

 

1. 11. 2016 Beseda se spisovatelem

Beseda se spisovatelem Vojtěchem Juríkem (6. a 7. třída)

 

1. 11. 2016 Exkurze do Střední průmyslové školy a obchodní akademie Uherský Brod

Exkurze SPŠOA Uherský Brod

 

30. 10. 2016 Výfuk - fyzikální soutěž Univerzity Karlovy

Výfuk - 3. místo Markéta Mastešová

 

25. 10. 2016 Pravidlo "Vidět a být viděn"

Hlášení ve školním rozhlase k dopravní výchově

 

21. 10. 2016 Výchovný koncert 

F-dur jazzband v Konkresovém centru ve Zlíně (7. třída)

 

20. 10. 2016 Den stromů

Den stromů, 4. ročník

 

13. 10. 2016 Dopravní výchova ve 4. třídě

Dopravní hřiště v Malenovicích

 

12. 10. 2016 Přírodovědný klokan

Prodovědný klokan 2016

 

11. 10. 2016 Soutěžní den Integrovaného záchranného systému 

Soutěžní den IZS v Popovicích 3. místo - 8. třída

 

 

7. 10. 2016 Exkurze do Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně

 Kvíz kocoura Miloše (5. třída)

 

1. - 30. 9. 2016 Náš první měsíc aneb střípky z vyučování

Náš první školní měsíc aneb střípky z vyučování (1. třída)

 

29 .9. 2016 Výukový program expozice dějin města Uherské Hradiště

Výukový program expozice dějin města Uherské Hradiště - město královské a Galerie Joži Uprky (7. a 8. třída)

 

29. 9. 2016 Beseda o psychologii (sebepoznání)  - Minimální preventivní program

Beseda bývalé žákyně Martiny Minaříkové

 

22. 9. 2016 Výchovný koncert

Den hraček - Miloš Machek (1. třída)

 

20. 9. 2016 Výuka prvouky netradičně ve 2. třídě

Výuka prvouky netradičně

 

16. 9. 2016 Exkurze a výukový program Amazonská džungle v ZOO Zlín  - Lešná

Exkurze a výukový program Amazonská džungle v ZOO Zlín (6. a 7. ročník)