SR při ZŠ

Výbor SR při ZŠ

Velký Ořechov - školní rok 2019/2020

Ing. Jan Pilčík – předseda
Hřivínův újezd

Andrea Kieryková
Dobrkovice

Ludmila Tománková
Velký Ořechov 

Monika Vlková
Velký Ořechov

Alena Jančová
Doubravy

Lada Čagánková
Kelníky

Magdaléna Šnajdarová
Doubravy

Kateřina Jankůjová
Velký Ořechov

Markéta Pučalíková
Velký Ořechov

Třídní důvěrníci

školní rok 2019/2020

Marie Svízelová
Velký Ořechov

Markéta Pučalíková
Velký Ořechov

Kateřina Jankůjová
Velký Ořechov

Monika Zábojníková
Velký Ořechov

Lenka Řezníčková
Velký Ořechov

Markéta Gajdušková
Dobrkovice

Luděk Chmela
Velký Ořechov

Lenka Ondroušková
Velký Ořechov

Ing. Jan Pilčík
Hřivínův Újezd

Nejnovější příspěvky

T-Mobile Olympijský běh

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat...
Více informací

Republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů 2020

Ve dnech 3. a 4. září se v areálu VÚT v Brně konalo republikové finále projektu „Sazka olympijský víceboj, “ v odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Do Brna se sjelo několik desítek školních družstev a stovky jednotlivců, aby poměřili své síly v deseti disciplínách, které byly rozděleny do dvou soutěžních dní.  První den čekaly závodníky následující...
Více informací

Nahlédněte do školy

V průběhu prázdnin proběhla rozsáhlá rekonstrukce budovy 1.stupně – zámečku spojená s výměnou oken a zateplením. Ve třídách byly opraveny omítky a vymalováno. Veškeré práce bezesporu přispěly ke zlepšení školního prostředí. Děkujeme obecnímu zastupitelstvu za poskytnutí finančních prostředků a zúčastněným firmám za realizaci rekonstrukce. Na budově 2. stupně byla vymalována a kompletně vybavena jedna třída novým školním...
Více informací