Aktivity školní družiny

Dne 14. 6. 2023 jsme se vydali za panem Bernátkem, který nám vyprávěl různé zajímavosti o včelách. Dozvěděli jsme se spoustu informací (značení královny, stáčení medu, ukázka obleku a skleněného úlu). Zájem dětí o včelky byl velký, se zaujetím se zaposlouchaly do výkladu. Cestu do školy nám zpříjemnila sladká svačinka v podobě BIO jahod ze zdejší zahrádky.
Více informací
I letos se školní družinka vydala užít si jedinečné nocování v Galaxii Zlín. Dobrodružství začalo nástupem do linkového autobusu, pokračovalo mezizastávkou u občerstvení. Děti byly plné očekávání a nesmírného nadšení. V hale se nacházelo mnoho atrakcí, které nabízely nezapomenutelné zážitky, multifunkční prolézačky plné překvapení a 5D kino s novým rozměrem fantazie, které dětem rozzářilo očička. Na své si přišlo i výborné občerstvení.  
Více informací
V posledním dubnovém týdnu jsme se společně s dětmi přenesli do světa kouzel, čar a užili si tajuplnou tradici pálení čarodějnic. Uspořádali jsme rej čarodějnic, zasoutěžili jsme si. Největší zábava nás čekala při plnění úkolů ve skupinkách, ve kterých děti musely zapojit hlavičky a společně tak vyluštit tajenku. V cíli na ně čekala sladká tematická odměna.  
Více informací
Naše školní družina si pro děti připravila již tradiční velikonoční dílničky, které se konaly 30. března. Přivítali jsme paní Gazdovou, která si pro nás připravila bohatý a naučný program, který byl zaměřen na velikonoční tradice. Děti malovaly vajíčka, tvořily zápichy do květináčů a polštářků. Poznávaly, o jaký druh vejce se jedná (pštrosí, kachní, křepelčí,…).  Poté si dle vlastní fantazie vytvořily vlastní jedinečné velikonoční výrobky, které si s úsměvem odnášely domů....
Více informací
Ve středu 8. 3. 2023 se uskutečnil karneval pro děti, které navštěvují školní družinu. Byl připraven program, který obsahoval stanoviště zaměřená na pozornost, paměť, různé pohybové aktivity a logické hry. Hlavním překvapením bylo malování na obličej, kde si děti nejčastěji vybíraly obrázek spojený se svým kostýmem. Velké díky patří žákům pátého a šestého ročníku, členům žákovského parlamentu, kteří se zapojili a byli velmi nápomocni při organizaci tohoto odpoledne. Zároveň bychom...
Více informací
1 2 3 6

Nejnovější příspěvky

Škola pro demokracii
26. 9. 2023
Návštěva ze Švédska
18. 9. 2023
1. místo v soutěži „Kůň ve službách policie“
13. 9. 2023

Kalendář akcí

16Říj

Hostětín

08:00 - 12:00Hostětín
13Říj

Dopravní výchova

08:00 - 12:00ZŠ Velký Ořechov
11Říj

Přírodovědný klokan

08:00 - 12:00ZŠ Velký Ořechov