Krajská matematická soutěž třídních kolektivů ZŠ

Krajská matematická soutěž je týmová soutěž třídních kolektivů a je pořádána v rámci projektu  IKAP (Implementace krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje). Hlavním cílem této aktivity je podpora matematické gramotnosti žáků Zlínského kraje. Soutěž probíhala v úterý 15. 6. 2021 v době od 10:00 – 11:30. Naše škola se zapojila v kategorii  Z8. Forma soutěže byla interaktivní s využitím webového rozhraní.

Pro žáky bylo připraveno 50 nelehkých úloh zaměřených zejména na logické uvažování a úvahy, v nichž bylo nutno zapojit matematické znalosti z různých oblastí.

Náš 8. ročník se umístil na 7. místě.

Osmáci se velmi snažili a k jejich výkonu jim gratulujeme. Jejich výsledek nás velmi potěšil.  Věříme a přejeme všem, ať se jim daří i nadále.

Příbuzné příspěvky