Plavecký výcvikový kurz

Náš 5. ročník se zúčastnil intenzivního kurzu plavání, který se konal od 9. -13. 5. 2022 v hotelu Jelenovská. Projekt ZŠ Plavání je součástí intenzivního vzdělávacího konceptu ZŠ PRO DĚTI. Celý týden byl plný plavání, soutěží, dobrodružství a pobytu v přírodě. Děti chodily každý den na vycházky do okolí hotelu, hrály vědomostní a pohybové hry a denně sportovaly na přírodním hřišti. Na pobytu nechyběla ani večerní stezka odvahy nebo závěrečná diskotéka.  Během pěti dnů si většina dětí osvojila nebo vylepšila svůj plavecký styl. Na plaveckém kurzu se dětem moc líbilo, užily si venkovní aktivity, plavání, procházky po lesích a v neposlední řadě si pomocí stmelovacích aktivit utužily kolektiv třídy. Týden utekl jako voda a stál opravdu za to!