Aktivity školní družiny

Category

Poslední dubnový den se to na školním hřišti hemžilo malými čaroději a čarodějnicemi. Pro naše žáky, kteří navštěvují ŠD, jsme připravily spoustu her a soutěží. Počasí vyšlo báječně. Všichni se krásně bavili a odpoledne jsme si velmi užili.  
Více informací
V březnovém měsíci jsme přivolávali jaro i my ve školní družině. Děti si měly možnost vyrobit tradiční výrobky v podobě jarní záložky do knihy, motýlka se sponou, čelenku broučka a pomlázky, kterou děti naučila plést paní Šárka Gazdová. Děti tak již byly připraveny na nadcházející Velikonoční pondělí. Cílem těchto dílen bylo naladit se na nadcházející svátky. V průběhu...
Více informací
Ve středu 28. 2. 2024 se uskutečnil karneval pro děti navštěvující školní družinu.  Pro děti byl připraven bohatý program, který obsahoval různé pohybové aktivity v družstvech, společné kreslení klauna, výroba pamětní medaile a další. Odpolední program jsme zakončili společným tancem/diskotékou.  
Více informací
Vážení rodiče, oznamujeme vám, že v souladu s § 8 odst. 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb., v platném znění, bude provoz školní družiny ve dnech jarních prázdnin, tj. od 19. 2. 2024 – 23. 2. 2024, přerušen.
Více informací
V rámci školní družiny jsme ve středu 24. 1. navštívili Festival IQ Play v prostorách zlínského kolektivního domu. Děti si ve skupinách nebo samostatně vyzkoušely různé logické hry, hlavolamy, společenské deskové hry a využily různé druhy stavebnic ze dřeva a dalších materiálů. Pokoušely se vytvořit různé stavby. Děti zaujaly také magnetické hry. Program jsme si...
Více informací
Vážení rodiče, oznamujeme vám, že v souladu s § 8 odst. 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb., v platném znění, bude provoz školní družiny ve dnech vánočních prázdnin, tj. od 23.12.2023 – 2.1.2024, přerušen. 
Více informací
Dětem ve školní družině jsme umožnili setkání s nevšedními živočichy, jako byl had, sklípkan, strašilka, ještěři, …  a tak mohly lépe poznat jejich život. Pochopily, proč je nutné ohrožené druhy chránit. Děti si mohly dát zvířátka na dlaň, pohladit si je nebo jen z dálky pozorovat. Cílem bylo vzbudit v dětech zájem o přírodu a...
Více informací
První listopadový den jsme zahájili drakiádou. S napětím jsme vyhlíželi ideální počasí pro naše létání. Děti si přinesly draky a společně s rodiči jsme si užili slunečné odpoledne.  
Více informací
Poslední den před podzimními prázdninami se školní družina nesla v duchu strašení. Všechny děti přišly v krásných maskách, ve kterých plnily různé tematické úkoly – hod míčkem do pavučiny a dýně, lov pavouků, hledání předmětů, bowling duchů, dýňové pexeso, tvorba ducha … . Po splnění všech úkolů čekala na děti sladká strašidelná odměna.  
Více informací
Dne 14. 6. 2023 jsme se vydali za panem Bernátkem, který nám vyprávěl různé zajímavosti o včelách. Dozvěděli jsme se spoustu informací (značení královny, stáčení medu, ukázka obleku a skleněného úlu). Zájem dětí o včelky byl velký, se zaujetím se zaposlouchaly do výkladu. Cestu do školy nám zpříjemnila sladká svačinka v podobě BIO jahod ze zdejší...
Více informací
1 2 3 4