T-Mobile Olympijský běh

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost. Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru.

Naše škola se v letošním roce zapojila do projektu „T-Mobile olympijský běh,“ který byl kvůli koronavirové pandemii přeložen z červnového termínu na září. Do tohoto běhu se zapojilo všech devět ročníků. Žáci prvního stupně si navíc mohli užít sportu ještě více, a to díky zástupcům Atletického klubu Zlín, kteří si pro ně připravili překážkové dráhy a další atletické disciplíny.

Žáci druhého stupně vyrazili do terénu a uběhli si krásných 1000 m. Každý závodník obdržel medaili a diplom na památku. Počasí nám přálo, celý den svítilo sluníčko.

Už se těšíme na další ročník.

Vítězové

Ročník

Dívky

Chlapci

1.

Maňásková Petra

Greguš Šimon

2.

Zábojníková Melisa

Svízela Antonín

3.

Novosádová Eliška

Novosád Filip

4.

Kadlčíková Sofie

Voldřich David

5.

Trčalová Gita

Gregor David

6.

Manová Ema

Mikel Patrik

7.

Drábečková Sára

Minařík Michal

8.

Žváčková Barbora

Mikel David

9.

Štichová Tereza

Gajdůšek Lukáš

Příbuzné příspěvky