Halloween v ŠD

V pondělí 31. 10. proběhl ve školní družině Halloween. Děti si s sebou mohly přinést strašidelné halloweenské masky nebo různé doplňky. V družině se sešlo opravdu mnoho různých kostýmů. První aktivitou bylo kreslení vlastního strašidelného plastového kelímku. Jako první hrou týmů byl slalom, kdy děti měly za úkol pomocí jablka v silonce shodit kelímky v řadě. Další aktivitou byla mumie, kde děti obvazovaly spolužáka toaletním papírem. Na děti čekaly další aktivity – lovení jablíček z vody, předávání jablíčka pod krkem, foukání brčkem do želatinového oka a hod okem do strašidelné ruky. Pondělní odpoledne ve školní družině se všem dětem líbilo a maximálně si ho užily. Děti si zasloužily i malou sladkou odměnu.