Lyžařský kurz 24. – 29. 1. – Hynčice pod Sušinou

Máme velkou radost z toho, že se nám v tak náročné době podařilo uskutečnit lyžařský výcvikový kurz. Absolvovali jsme jej v našem oblíbeném místě Ski areálu Králičák, který prošel v uplynulých dvou letech rekonstrukcí a pyšní se v současné době nejmodernější lanovkou. K dispozici jsme měli několik sjezdovek, různé druhy vleků, nejvíce jsme využívali lanovou dráhu „Kaple“. Ubytováni jsme byli ve velmi příjemném hotelu Sněženka v Hynčicích pod Sušinou. Po celou dobu se o nás staral milý personál.

Atmosféra letošního kurzu byla úžasná. Všichni žáci zaznamenali za celou dobu výcviku pokrok, chovali se disciplinovaně nejen na svahu, ale i v ubytovacím zařízení, kde si vysloužili pochvalu od personálu a dokonce i od ubytovaných hostů. Kromě výcviku si vyslechli přednášky o první pomoci, chování na sjezdovkách, lyžařské výstroji a výzbroji, zapojili se aktivně, s úsměvem a vervou do různých her, užili si společně bowling, bazén, tančili na diskotéce a se zájmem zhlédli také film „Orel Eddie“. Zvládli všechny nástrahy počasí, které si pro nás hory připravily. Patří jim za to velké poděkování, jejich chování po celou dobu lyžařského kurzu bylo opravdu příkladné. Pochvalu všem vyslovují instruktorky Miriam Vandová, Lenka Juráková, Jana Musilová,  a zdravotnice Miroslava Balajková.

Sportu zdar a lyžování zvlášť!

 

Příbuzné příspěvky