Praktické dílny na SŠ COPT Uh. Brod

Žáci 7. ročníku se 13. 3. 2019 zúčastnili praktických dílen ve Střední škole – COPT Uherský Brod. Než se však pustili do práce v dílnách, paní Mgr. Alena Vodičková je se školou, kterou jsme navštívili poprvé, podrobně seznámila. Představila žákům nabízené obory a provedla je celým areálem školy.

Po prohlídce se žáci pustili do práce. Pod vedením mistra se v dílnách věnovali práci se dřevem. A šlo jim to! Pod rukama jim postupně vznikaly dřevěné vařečky. Ze svých výrobků měli velkou radost a s nadšením si je po skončení programu odvezli domů.

Program žákům umožnil nejen rozvíjet své technické dovednosti, ale také zamyslet se nad hledáním a volbou své budoucí vzdělávací cesty, kterou budou žáci zanedlouho řešit.

Mgr. Petra Blizňáková

Příbuzné příspěvky