Škola

Category

Velkou radost nám udělalo umístění Filipa Zábojníka, žáka 6. ročníku, ve výtvarné soutěži Život v zahradě. Do soutěže bylo zasláno celkem 209. obrázků.  Filip svými pracemi ohromil celou porotu, zaslouženě získal 1. místo v kategorii pro žáky 13 – 15 let. K tomuto úspěchu mu velmi gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích. 
Více informací
Podrobné informace o testování žáků naleznete v následujícím letáku.
Více informací
Stanislav Kudláč, Jaroslav Mrázek, Matyáš Mrázek, Patrik Mikel a Filip Vlk  společně s panem učitelem Vackem zpříjemnili žákům naší školy dopoledne 22. 12. vánočním koncertem, který proběhl na nádvoří školy. Za zvuku koled na všechny dýchla atmosféra blížících se Vánoc, na které se všichni moc těšíme. Panu učiteli a žákům moc děkujeme a přejeme krásné...
Více informací
Členové žákovského parlamentu vznesli přání, aby ve škole proběhl turnaj v piškvorkách. Velmi se nám nápad líbil, proto během třídnických hodin proběhla třídní kola. Nejlepší z jednotlivých tříd – Sebastien Chmela (4. ročník), Julie Zábojníková (5. ročník), Alžběta Zábojníková (6. ročník), Tereza Řezníčková (7. ročník), Adéla Cambalová (8. ročník) a Eliška Kudláčová (9. ročník) se...
Více informací
Velmi nás těší velký úspěch žákyně 9. ročníku Zuzany Mastešové, která získala v okresním kole matematické soutěže Pythagoriády, 3. místo. I touto cestou ji chceme pochválit za výbornou reprezentaci školy a popřát jí hodně úspěchů v dalších soutěžích. 
Více informací
Předvánoční dny jsme si na naší škole zpříjemnili přednáškou. Cestovatelé Márovi nám přiblížili své putování napříč Severní Amerikou. V pestré projekci nám představili překrásnou a divokou přírodu Kanady a USA, národní parky a také rušný život velkoměst. Podělili se s námi o zábavné zážitky i dramatické historky. Děkujeme za přátelské posezení plné humoru a dobrodružství! 
Více informací
Paní učitelka Mgr. I. Pročková a děvčata z 8. ročníku se rozhodly zapojit do soutěže Tančí celá škola. Podívejte se i vy, jak se jim podařilo roztančit naši školu.
Více informací
1 2 3 15

Nejnovější příspěvky

11
Tři králové
6. 1. 2022
Aktuální informace k testování žáků od 3. 1. 2022
31. 12. 2021
11
Vánoční koncert
22. 12. 2021

Kalendář akcí

14Úno

Pangea

08:00 - 12:00ZŠ Velký Ořechov
03Úno

Školní kolo biologické olympiády

08:00 - 12:00ZŠ Velký Ořechov
02Úno

S financemi si poradíme

09:00 - 13:00ZŠ Velký Ořechov