Úspěch v celorepublikovém kole soutěže „Bezpečná doprava budoucnosti“

V pondělí 24. 6. 2024 proběhlo slavnostní vyhlášení a předání ocenění republikového kola výtvarné a literární soutěže “ Bezpečná doprava budoucnosti“. Už název napovídá, že doprava budoucnosti je snad naší nadějí s ohledem na současný stav dopravy Českých drah. Bohužel díky mimořádné události na trati v České Třebové došlo k tří hodinovému čekání ve vlaku cestou do Prahy a jízda se tak protáhla na 8 hodin. 
 
Reprezentantky naší školy – Berta Kubicová – výherkyně 3. místa III. kategorie a Nela Pavlačková – výherkyně 5. místa III. kategorie si převzaly hodnotné ceny v Centrále ČSOB v Praze 5 ovšem už bez přítomnosti první dámy Evy Pavlové, která se nemohla zdržet a zanechala děvčatům alespoň kartičky s osobním podpisem. Zástupci Policejního prezídia České republiky a zástupci Týmu silniční bezpečnosti Bertě a Nele osobně pogratulovali a popřáli mnoho dalších úspěchů do dalších let.
 
Děvčatům byla odměnou procházka po Václavském náměstí a zasloužené občerstvení. Podstatný je návrat domů ve zdraví, i když na dobrodružnou cestu budou vzpomínat všichni cestující.
 
I my se přidáváme ke gratulaci a děkujeme za úžasnou reprezentaci naší školy. 
 
 

Příbuzné příspěvky