Třeťáčci potěšili seniory z Luhačovic

Žáci 3. ročníku vyráběli přání do Domova pro seniory v Luhačovicích. S nápadem přišla žačka Rozálie Šímová, protože tam pracuje její maminka. Tento úžasný nápad jsme se rozhodli společně s dětmi ihned uskutečnit. Děti se pustily s velkým nadšením do výroby přáníček. K přání jsme přiložili také krátký dopis s vánočním přáním, společnou fotografii dětí a papírového andělíčka za ZŠ Velký Ořechov.
Velkým překvapením pro děti bylo, když jim přání a dopis klienti z Domova pro seniory opětovali.
Jsme velmi rádi, že jsme mohli zahřát na srdíčku a potěšit všechny babičky a dědečky z Domova pro seniory, zejména v této nelehké době. Věříme, že se budeme mít možnost v budoucnu třeba i osobně potkat a již nyní se těšíme na další spolupráci.