Zlínský filmový festival

Ve středu 5. 6. 2024 jsme se žáky čtvrtého ročníku navštívili filmový festival ve Zlíně. Děti se hravou formou seznámily s technologiemi využívanými v hollywoodských filmech nebo v herním průmyslu. Pomocí technologie „Green Screen a Multi Camera“ si děti vytvořily krátké záběry, jejichž hrdiny byly ony samotné – přebíraly ceny na galavečeru Zlín Film Festival, zažily šílenou jízdu v automobilu nebo bouraly hrad z karet. Na závěr na nás čekalo VR kino. Připravený program byl velmi zajímavý a také poučný.

Počasí nám přálo, a tak jsme se žáky vyrazili i do parku, kde probíhal další doprovodný program. Děti si mohly vyrobit vlastní placky, zahrát si hry nebo si s sebou odnést fotku s oblíbenou postavou z televizní obrazovky.

Den plný zábavy a zážitků jsme zakončili zmrzlinou a už se moc těšíme na další rok.

 

Příbuzné příspěvky