Světový den kaše

Naše škola se opět zapojila do podpory projektu mezinárodní organizace Mary´s Meals. Dne 10. října jsme oslavili Světový den kaše akcí „Hrnečku vař pro mary´s meals“. Protože víme, že kaše má moc měnit životy. Uvařili a ochutnali jsme kaši, kterou dostávají děti v nejchudších zemích světa – v Africe, Asii, Jižní Americe a na Blízkém východě. Tento projekt stojí na nezištné, obětavé a vytrvalé práci desítek tisíc dobrovolníků, kterými se letos stali i někteří žáci naší školy a pomohli tak svým dobrovolným příspěvkem zajistit jídlo ve školách svým vrstevníkům.
Poděkování patří všem, kteří jakoukoliv částkou přispěli nebo ještě do konce týdne přispějí a pomohou tak dětem v Africe k velké naději na lepší budoucnost! 
“ Když nemůžeš nasytit sto lidí, nasyť aspoň jednoho“ jak říká Matka Tereza, se touto dobrovolnou akcí naplnilo poslání této organizace díky našim žákům. Moc děkujeme!
Naše škola se stala také součástí videoklipu Pavla Helana.
 
Mgr. Hana Prouzová Kuželová

Příbuzné příspěvky