Lyžařský výcvikový kurz 2023

V letošním školním roce jsme opět zavítali do lyžařského střediska v Hynčicích pod Sušinou do Skiareálu Kraličák. Tentokrát jsme si museli počkat až na březnový termín a počasí si s námi vcelku pohrálo. Zažili jsme sluníčko, vítr, chumelenici i déšť. Hory se představily v celé své parádě. Nepřízeň počasí nám ovlivnila lyžařský výcvik ale minimálně. Všichni včetně třetího družstva sjížděli sjezdovku s úsměvem, bezpečně a s plným nasazením. Také čas mimo lyžování jsme si užili. V bazéně, u přednášek,  při bowlingu, u turnaje ve stolním tenisu, u stolních her, nebo s dobrou náladou a plným nasazením u her společenských. O doplnění energie se nám skvěle postaral pan kuchař Jirka. Účastníci výcviku byli super, lyžování si užívali a na svahu vydrželi, co to jen dalo. Za disciplínu, pokrok v lyžování a optimismus jim patří velká pochvala.

Lyžování zdar! 

 

Příbuzné příspěvky