Plavecký výcvikový kurz

Pátý ročník se zúčastnil intenzivního kurzu plavání, který se konal 1. – 5. 5. 2023 v hotelu Jelenovská. Projekt ZŠ Plavání je součástí intenzivního vzdělávacího konceptu ZŠ PRO DĚTI. Celý týden byl plný plavání, soutěží, dobrodružství a pobytu v přírodě. Děti chodily každý den na vycházky do okolí hotelu, navštívily sousední obec Lipinu a místní kapli, hrály vědomostní a pohybové hry a denně sportovaly na přírodním hřišti. Na pobytu nechyběla ani večerní stezka odvahy nebo závěrečná diskotéka.  Během pěti dnů si většina dětí osvojila nebo vylepšila svůj plavecký styl.

Na plaveckém kurzu se dětem moc líbilo. I když byli unaveni, zapojili se do každé aktivity s nadšením. Společně strávený čas jim pomohl utužit kolektiv třídy. Byla radost sledovat, jak si tento týden užívají.

I touto cestou děkujeme instruktorům Ondrovi Zelníčkovi a Ondrovi Zourkovi za týden plný zážitků, výborné vedení plaveckého výcviku, přípravu pestrých a zajímavých aktivit.

Dle slov dětí, to rozhodně stálo za to! 

 

Příbuzné příspěvky