Recitační soutěž – školní kolo – 1. stupeň

Dne 11. 2. 2020 se na 1. stupni uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Na tento den se děti velmi pečlivě připravovaly, což nám předvedly precizním přednesem v soutěži. Celkem bylo vybráno ve třídních kolech recitace 33 dětí. Samostatnou kategorii tvoří děti z 1. ročníku, které ještě nemohou dále reprezentovat školu v okrskovém kole, přesto se i v těchto řadách našli
velmi zdatní recitátoři. Do okrskového kola, které se tento školní rok koná 26. 2. 2020 ve Zlíně, pojedou děti z I. a II. kategorie a to vždy jen první dvě umístění. I. kategorii tvoří žáci 2. a 3. ročníku, II. kategorie se skládá z žáků 4. a 5. ročníku.

Výsledky umístění školního kola recitační soutěže:

1. třída
1. místo – Zábojníková Melisa – Moje tužka ušatá (Jan Vodňanský)
2. místo – Svízela Antonín – od pondělka do pátku (Jiří Žáček)
3. místo – Fottera Filip – Štěstí (Michal Černík)

I. kategorie (1., 2. ročník)
1. místo – Mrázek Jaroslav – Ztracená teta (Miloš Kratochvíl)
2. místo – Assmannová Barbora – Jarní koncert (Miloš Kratochvíl)
3. místo – Pučalíková Markéta – Výstava koček (Miloš Kratochvíl)
Novosád Filip – Perníková Chaloupka (František Hrubín)

II. kategorie (3., 4. ročník)
1. místo – Zábojníková Alžběta – Kytička fialek (Jaroslav Seifert)
2. místo – Řezníčková Tereza – Neříkejte teleti (Pavel Žiška)
Mrázková Adéla – Ušaté torpého (Jiří Žáček)
3. místo – Hořáková Barbora – České moře (Jiří Žáček)
Všem výhercům gratulujeme a držíme pěsti v okrskovém kole!

Příbuzné příspěvky